Ryanair skrydžiaiKompanija “Ryanair” buvo įkurta Airijoje 1985 m. Ši bendrovė yra didžiausia pigių skrydžių oro bendrovė Europoje. Kompanijos Ryanair skrydžiai vykdomi remiantis mažų sąnaudų politika – t.y. kompanija “Ryanair” suteikia mažiau komforto ir mažiau papildomų paslaugų, kurios yra įprastos kitose kompanijose, todėl savo vykdomiems maršrutams, todėl čia lėktuvų bilietai pigiau nei kitose kompanijose.

Airių kompanija “Ryanair” vykdo skrydžius Europoje ir Šiaurės Afrikoje. Bendrove kasdien įvykdo 1800 skrydžių iš 84 bazių. Bendrovė turi virš 340 lėktuvų Boeing 737, kurie vykdo skrydžius daugiau nei 200 maršrutų tarp 30 šalių.

Ryanair skrydžiai iš Lietuvos vykdomi į Airiją, Daniją, Graikiją, Belgiją, Didžiąją Britaniją, Graikiją, Ispaniją, Italiją, Izraelį, Kiprą, Maltą, Norvegija, Prancūziją ir Vokietiją. O tai yra keturiolika šalių, kurios sudaro beveik pusę Ryanair siūlomų ir suteikia galimybes Lietuviams keliauti pigiai ir daug.

Aviakompanija “Ryanair” vykdo savo skrydžius iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų į paminėtųjų šalių didesnius ar mažesnius orouostus. Žemiau rasite šios kompanijos maršrutus iš visų šių oro uostų ir pagrindinę informaciją apie šių maršrutų laikus.

Ryanair skrydžiai iš Vilniaus

Skrydžiai iš Vilniaus į Dubliną vykdomi tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Skrydžiai suplanuoti iki 2017.03.25

Ryanair skrydžiai į Anglija vykdomi net į kelis oro uostus:

Skrydžiai iš Vilniaus į Birminhemą vykdomi du kartus per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais.

Skrydžiai iš Vilniaus į Liverpulį iki 2016 10 03 yra vykdomi trečiadieniais ir sekmadieniais, o po šios datos jie bus vykdomi ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Skrydžiai iš Vilniaus į Lutoną (Londonas) iki 2016 10 29 yra vykdomi pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o žiemos sezonu (iki 2017 03 25) jie bus vykdomi pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Skrydžiai iš Vilniaus į Standstedą yra vykdomi kasdien

Skrydžiai į Briuselį yra vykdomi antradieniai ir šeštadieniais iki 2016 10 29. Vėliau skrydžiai bus vykdomi ketvirtadieniais ir sekmadieniais

Skrydžiai iš Vilniaus į Kretą (Chantiją) yra vykdomi trečiadieniais iki 2016 10 29.

Skrydžiai iš Vilniaus į Barseloną yra vykdomi trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais iki 2016 10 29, o vėliau iki žiemos sezono pabaigos, skrydžiai bus vykdomi du kartus – trečiadieniais ir sekmadieniais.

Skrydžiai iš Vilniaus į Madridą trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.

Skrydžiai iš Vilniaus į Milaną vyksta penkis kartus per savaitę: pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais, o žiemos sezono metu antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Skrydžiai iš Vilniaus į Maltą vykstą kartą per savaitę – sekmadieniais, nuo 2016 10 29.

Skrydžiai iš Vilniaus į Oslą vyksta pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais iki 2016 10 29.

Skrydžiai iš Vilniaus į Paryžių vykdomi vykdomi trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais iki sezono pabaigos 2016 10 29. Vėliau šia kryptimi bus galima skristi pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Skrydžiai į Vokietija yra vykdomi į tris miestus: Frankfurtą, Bremeną ir Berlyną.

Skrydžiai iš Vilniaus į Berlyną vyksta tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Skrydžiai iš Vilniaus į Bremeną vyksta trečiadieniais ir sekmadieniais

Skrydžiai iš Vilniaus į Frankfurtą vasaros sezono metu (iki 10 29) vyksta pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o žiemos sezono metu – antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Ryanair skrydžiai iš Kauno

Kompanija Ryanair vykdo daugybę skrydžių iš Kauno oro uosto. Keliaujant iš Kauno su Ryanair galite pasiekti tikrai daug Europos miestų

Skrydžiai iš Kauno į Dubliną vyksta keturis kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.

Skrydžiai iš Kauno į Šanoną iki 2016 10 27 vyksta du kartus per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais, o žiemos sezono metu tik ketvirtadieniais.

Skrydžiai iš Kauno į Bristolį vasaros sezono metu yra vykdomi antradieniais ir šeštadieniais, o žiemos sezono metu – pirmadieniais ir penktadieniais.

Skrydžiai iš Kauno į Gatwick (Londonas) vyksta pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais.

Skrydžiai iš Kauno į Lutona (Londonas) yra vykdomi kiekvieną dieną.

Skrydžiai iš Kauno į Stansted (Londonas) nuo 2016.10.31 iki 2017.03.25 bus vykdomi keturis kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais.

Skrydžiai iš Kauno į Kopenhagą vyksta kasdien

Skrydžiai iš Kauno į Kosą (Graikija) yra vykdomi vasaros sezono metu du kart per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Skrydžiai iš Kauno į Rodą vyksta tik šeštadieniais.

Skrydžiai iš Kauno į Alikantę vasaros sezono metu (iki 10 29) vyksta antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Skrydžiai iš Kauno į Maljorką vyksta du kartus per savaitę: antradieniais ir šeštadieniais..

Skrydžiai iš Kauno į Trapanį (Sicilija, Italija) vyksta trečiadieniais ir sekmadieniais

Skrydžiai iš Kauno į Eiliatą vyksta du kartus per savaitę ketvirtadieniais ir sekmadieniais

Skrydžiai iš Kauno į Pafosą vyksta ketvirtadieniais

Skrydžiai iš Kauno į Maltą yra vykdomi du kartus: pirmadieniais ir ketvirtadieniais

Skrydžiai iš Kauno į Edinburgą vyksta trečiadieniais ir šeštadieniais

Ryanair skrydžiai iš Palangos

Ryanair skrydžiai iš Palangos į Lutoną (Londonas) vyksta du kartus per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais iki vasaros sezono pabaigos (10.29)