WIZZAIR BAGAŽAS

Wizzair bagažas

Wizzair bagažas yra ypatingai svarbus planuojantiems ar jau turintiems bilietus į kompanijos Wizzair skrydį. Ir tai tikrai svarbu, kadangi ši kompanija vykdo ganėtinai griežtą bagažo patikros kontrolę, o ir pačios taisyklės yra ganėtinai griežtos, todėl jas reikėtų žinoti ir jų laikytis tam, kad nesusigadintumėte savo kelionės dar jai neprasidėjus.

wizzair-bagazas

Šiame puslapyje pateikiame informaciją apie bagažo gabenimąsi, kuri yra aktuali lėktuvų bilietus į Wizzair kompanijos organizuojamus skrydžius turintiems ar planuojantiems įsigyti keleiviams. Bagažas yra vienas svarbiausių dalykų keliaujant, todėl čia apžvelgiame svarbiausius nemokamo, registruoto ir sportinio bagažo gabenimo šios kompanijos skrydžiais aspektus.

Nemokamas bagažas

Perkantiems lėktuvų bilietus į Wizzair kompanijos skrydžius keleiviams priklauso vienas nemokamas bagažo vienetas, kurį jie gali pasiimti į lėktuvo saloną ir kuris turi tilpti po sėdynę esančią priešais keleivio vietą. Šis bagažo vienetas negali viršyti 40 x 30 x 20 cm.

Du salono bagažo vienetai

Keleiviai, kurie gabenasi daugiau daiktų gali gabentis ir du orlaivio bagažo vienetus. Tam reikalinga pirmenybinio įlaipinimo paslauga (angliškai – Priority boarding). Įsigiję šią paslaugą keleiviai gali su savimi gabentis vieną mažesnyjį bagažo vienetą, kurio matmenys negali viršyti 40 x 30 x 20 cm ir vieną didesnį, kurio svoris neturėtų viršyti dešimties kilogramų, o matmenys neturėtų viršyti 55x40x23 cm.

Registruotas bagažas

Keleiviai keliaujantis su šia kompanija taip pat gali įsigyti ir registruoto bagažo paslauga. Keleiviams suteikiama galimybė rinktis iš trijų rūšių bagažo vienetų – 10 kilogramų, 20 kilogramų ir 32 kilogramų bagažo vienetų. Keleiviai gali kombinuoti kelis registruoto bagažo tipus. Tačiau turi atminti, kad dešimties kilogramų registruoto bagažo vienetas gali būti tik vienas, dvidešimties kilogramų – maksimaliai leidžiama registruoti du bagažo vienetus, o trisdešimt dviejų kilogramų – iki trijų bagažo vienetų.

Sportinis bagažas

Keleiviai, kurie keliauja su Wizzair skrydžių bendrove ir turi sportinės įrangos bei nori ją gabentis, turi įsigyti sportinio bagažo vienetą. Šio bagažo matmenys nėra ribojami, tačiau sverti jis gali ne daugiau nei 32 kilogramus, o sportinė įranga jame turi būti tinkamai supakuota.