Wizzair bagažas

Wizzair bagažas yra ypatingai svarbus planuojantiems ar jau turintiems bilietus į kompanijos Wizzair skrydį. Ir tai tikrai svarbu, kadangi ši kompanija vykdo ganėtinai griežtą bagažo patikros kontrolę, o ir pačios taisyklės yra ganėtinai griežtos, todėl jas reikėtų žinoti ir jų laikytis tam, kad nesusigadintumėte savo kelionės dar jai neprasidėjus.

wizzair-bagazas

Kompanijos Wizzair bagažas būna keturių tipų – tai mažas orlaivio bagažas, kuris yra nemokamas ir kurio įsinešimui leidimą gaunate automatiškai, pirkdami Wizzair lėktuvų bilietą. Didelis orlaivio salono bagažas yra mokamas ir iš esmės prilygsta kitos kompanijos Ryanair rankinio bagažo išmatavimams. Taip pat ši kompanija siūlo ir registruoto bagažo gabenimo paslaugą, bei kūdikių/vaikų bagažą. Apie konkrečius išmatavimus ir svorius kiekvienam iš šių tipų skaitykite žemiau.

Wizzair mažas orlaivio salono bagažas

Iš esmės tai yra rankinė arba nedidukė kuprinė. Šio nemokamo bagažo išmatavimai turėtų neviršyti 42x32x25 cm. Jam nėra taikomi jokie svorio apribojimai, tačiau jis privalo tilpti po sėdyne, kuri yra prieš jūsų sėdimą vietą.

Wizzair didelis orlaivio salono bagažas

Tai yra alternatyva Ryanair rankiniam bagažui. Tiesa, ji šiek tiek savo išmatavimais ir leidžiamu svoriu skiriasi. Šis bagažo vienetas gali sverti iki 15 kilogramų ir neviršyti 56x45x25 išmatavimų. Ji įsigyti galite pirkdami lėktuvo bilietą, tačiau, esant reikalui galite tai padaryti ir oro uoste. Perkant internetu šis bagažo tipas kainuos ženkliai pigiau, todėl geriausia juo pasirūpinti iškart perkant skrydį. Tiesa, galima pirkti tik vieną tokio bagažo vienetą.

Visiems keleiviams, kurie keliauja su Wizzair galima į lėktuvo saloną įsinešti su savimi šiuos daiktus: paltą arba apklotą, mobilųjį telefoną, skaitinį, galima gabenti jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, sulankstomą arba mažą vaiko vežimėlį ir/arba ramentų porą neįgaliesiems.

Turintys pirmenybinio įlaipinimo paslaugą keleiviai gali įsinešti ir vieną papildomą asmeninį daiktą (rankinė, nešiojamas kompiuteris arba fotoaparatas, kurių matmenys neviršija 40x30x18 cm).

Wizzair registruotas bagažas

Wizzair siūlo įsigyti ir registruoto bagažo gabenimo paslaugą. Šį bagažą teks užregistruoti ir atiduoti dar prieš patikrą oro uoste ir jis bus gabenamas atskirame orlaivio skyriuje.

Wizzair leidžia gabenti iki 6 registruoto bagažo vienetų vienu metu. Vieno bagažo vieneto matmenys neturėtų viršyti 149x119x171 cm. Keleiviai gali pasirinkti iš dviejų tipu bagažo – iki 23 arba iki 32 kilogramų svorio. Priklausomai nuo pasirinkto svorio, priklausys ir jo kaina. Bet kokiu atveju, turėkite omenyje, kad pirkdami registruotą bagažą kartu su bilietu sutaupysite pinigų.

Taip pat turėkite omenyje ir tai, kad jeigu jūsų bagažas neatitiks svorio reikalavimų reikės mokėti po 20 EUR priemoką už kiekvieną bagažo vienetą.

Wizzair bagažas nėra kažkuo ypatingai skirtingas nuo pagrindinių konkurentų. Ir čia, kaip ir skrendant su kitomis avialinijomis, bagažu reikia rūpintis iš anksto – taip išvengsite nereikalingų išlaidų, nemalonumų ir nesusigadinsite nuotaikos kelionei dar neprasidėjus.