Ryanair bagažas

Čia pateikiama aktuali informacija dėl bagažo pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ keleiviams. Šiame puslapyje pateiksime svarbiausią informaciją, kurią turi žinoti kiekvienas keliautojas, skrendantis su šia skrydžiu bendrove. Žemiau rasite informaciją apie nemokamą bagažą, esant kokiom sąlygom esant galite gabentis du bagažo vienetus salone, apie registruotą bagažą ir kitą aktualią informaciją.

Nemokamas bagažas „Ryanair“ keleiviams

Pagal paskutinę skrydžių bendrovės „Ryanair“ taisyklių redakciją, keleiviai, kurie turi lėktuvų bilietus į šios kompanijos skrydžius su savimi nemokamai gali vežtis vieną nemokamą bagažo vienetą, kurio matmenys negali viršyti 40cm x 20cm x 25cm. Šis bagažas talpinamas į erdvę esančią po prieš keleivį esančią sėdyne.

Su salono krepšiai

Keleiviai, kurie lėktuvo salone nori gabentis du bagažo vienetus gali įsigyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą (Priority boarding). Turintys šią paslaugą keleiviai į lėktuvo saloną gali įsinešti du bagažo vienetus – vieną, kuris neviršytų 40cm x 20cm x 25cm ir būtų talpinamas po priešais esančia sėdyne ir antrą, kuris negali viršyti 55cm x 40cm x 20cm. Antrasis bagažo vienetas negali viršyti 10 kilogramų svorio. Pirmenybinio įlaipinimo paslauga yra parduodama pirmiesiems 90 ją užsisakiusių keleivių.

Registruotas bagažas

Kiekvienas keleivis, turintis lėktuvo bilietus į Ryanair skrydį gali turėti iki 3 registruotų bagažo vienetų. 10 kilogramų registruoto bagažo vienetas negali viršyti 55cm x 40cm x 20cm matmenų. 20 kilogramų registruotam bagažui matmenų ribojimai nėra taikomi.

Sportinis bagažas

Keleiviai keliaujantis su šia skrydžių bendrove ir norintis gabentis sportinį inventorių turi užsisakyti šio inventoriaus gabenimo paslaugą. Paslaugą reikia užsisakyti priklausomai nuo bagažo tipo. Sportinis bagažas kompanijos Ryanair skrydžiuose yra skirstomas į paprastą sportinį bagažą, didelį sportinį bagažą, dviračių, slidinėjimo ir golfo įrangos sportinę įrangą.

Muzikiniai instrumentai

Muzikiniai instrumentai gali būti gabenami rankiniame arba registruotame bagaže, jeigu į jį telpa ir neviršiją išmatavimų. Viršijantys išmatavimus arba lengvai pažeidžiami muzikos instrumentai gali būti gabenami lėktuvo salone, jiems įgijus atskirą vietą.

Nenorintys sugadinti vestuvinių ar kitokių drabužių keleiviai taip pat gali įsigyti atskiras vietas, kuriose šie drabužiai būtų talpinami.

Abiem atvejais keleiviai turi informuoti lėktuvų bilietų pardavėjus apie tai, kad gabens tokius daiktus, kad jų rezervacijos būtų tinkamai pakoreguotos ir šie daiktai būtų šalia keleivių.