RYANAIR BILIETAI

Raskite Ryanair ir kitų aviakompanijų bilietus geriausiomis kainomis!

PIGIAI

Pas mus „Ryanair“ bilietai pigiau! Įsigykite ir nepermokėkite už bilietų administravimą. Mūsų svetainėje bilietai parduodami pigiau, nei konkurentų svetainėse.

GREITAI

Įsigykite „Ryanair“ bilietus greitai ir patogiai. Viskas paprasta – jus išsirenkate, apmokate savo bilietus, o visą kas bus reikalinga jūsų skrydžiui su „Ryanair“ aviakompanija

LENGVAI

Pirkti paprasta – išsirinkite tinkamą skrydį ir apmokėkite jums tinkančio banko elektronine bankininkyste. O jeigu iškils klausimų – lietuviškai kalbanti komanda jums visada padės.

PIGIAUSI SKRYDŽIŲ PASIŪLYMAI IŠ LIETUVOS MIESTŲ

Data

Ryanair bilietai yra ypatingai populiarūs tarp Europos keliautojų, kadangi pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ turi kelis, labai svarbius privalumus, kurie ir lemia milžinišką šios aviakompanijos lėktuvų bilietų paklausą. Na, o „Ryanair“ bilietus pas mus pirkti geriau, kadangi be kitų mūsų teikiamų privalumų, pas mus Ryanair lėktuvų bilietai pigiau nei kitose lėktuvų bilietus siūlančiose svetainėse.

Ryanair kompanija siūlo daugybę krypčių visoje Europoje. Ryanair kompanija skraido į 33 šalis, o ir turi daugiau nei 200 maršrutų tarp šių šalių. Tokia didelė kompanijos skrydžių geografija keliautojams itin patraukli, kadangi jie daugelį Europos šalių gali pasiekti ne tik labai paprastai, greitai, bet ir pigiai.

Lietuviai taip pat yra labai pamėgę šią kompaniją ir jos vykdomus skrydžius, nes kompanija pigiai skraidina iš visų Lietuvos oro uostų. Skrydžiai vykdomi iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų. O Ryanair leidžiasi ir kyla iš daugiau nei 30 oro uostų visoje Europoje.

Ryanair bilietai

Ryanair bilietai, dar vadinami įlaipinimo kortelėmis (boarding pass) suteikiamos klientams tuomet, kuomet jie sėkmingai užseregistruoja į skrydį. Registracija į skrydį „Ryanair“ vyksta internetu – pati kompanija Ryanair arba įmonė iš kurios perkate lėktuvų bilietus internetu likus maždaug savaitei iki skrydžio atsiunčia pranešimą ir nuorodas, kurias paspaudus galima užsiregistruoti į skrydį, kuriam pirkote bilietus. Registracija internetu gali būti išankstinė arba įprastinė. Išankstinė registracija leidžia suvesti keleivių duomenis iki skrydžio likus net 30 dienų, tačiau dažniausiai vykdoma įprastinė registracija, kuomet suteikiama galimybė registruotis internetu į skrydį iki jo likus maždaug savaitei. Registraciją keleiviai turi įvykdyti vėliausiai iki skrydžio likus dviem valandoms. Neatlikus registracijos tai bus privalu padaryti oro uoste ir esant tokiai situacijai bus taikomas 45 EUR mokestis.

Teisingai užpildžius registracijos duomenis, keleiviams yra atsiunčiami ryanair bilietai (įlaipinimo kortelės) arba juos keleivis gali atsisiųsti prisijungęs prie savo paskyros kompanijos puslapyje. Šiuos bilietus keleivis privalo atsispausdinti, jeigu atskiru pranešimu nenurodoma kitaip. Neturint įlaipinimo kortelės spausdintu formatu, jums reikės jį spausdinti oro uoste už papildomą mokestį. Todėl būtinai pasirūpinkite spausdinta įlaipinimo kortelės versija.

Ryanair bilietų grąžinimas

Ryanair yra pigių skrydžių bendrovė, o tai reiškia, kad taikoma idėja, kad pirkėjas turi būti gerai suplanavęs savo keliones ir dėl mažos bilietų kainos prisiimti atsakomybę dėl savo besikeičiančių planų pats, todėl Ryanair bilietai didžiąja dauguma atveju nėra gražintini ir pinigai už juos atgauti negali būti. Pinigų grąžinimas vyksta tik ypatingai išskirtiniais atvejais, pavyzdžiui esant rimtai ligai, keliautojo ar jam artimos aplinkos žmogaus mirčiai. Todėl, pirkdami bilietus turėkite omenyje, kad dėl planų pasikeitimų, nenoro keliauti ar pan. priežasčių bilietų grąžinti ir pinigų atsiimti negalėsite.