Vilniaus oro uoste nuo 2019 m. Spalio mėnesio 28 dienos planuojamos permainos, kurių metu bus vykdomi naujos oro bendrovės „Laudamotion“ reguliarūs, tris kartus per savaitę vyksiantys skrydžiai į Austrijos sostinę Vieną. Šiems skrydžiams, bilietų prekyba prasideda jau nuo Kovo 20 dienos, o kainos sieks nuo 19,99 eurų.

Oro bendrovė „Laudamotion“ yra viena iš pirmaujančių Austrijos pigių kaštų avialinijų, kurios lėktuvų parką šiuo metu sudaro 23 orlaiviai. Ketinimai rimti ir optimistiški, kadangi vien 2019 metais planuojama, jog šios kompanijos paslaugomis pasinaudos daugiau nei 6 milijonai visose rinkose esančių keleivių, šias prognozes grindžiant tuo, jog bendrovės „Laudamotion“ maršrutai yra itin sėkmingi, o bilietų ir paslaugų kainos – vienos geriausių rinkoje.

Tikimasi, jog naujos oro bendrovės atsiradimas Vilniaus mieste tik dar labiau skatins augti didesniems keleivių srautams tarp Vienos ir Vilniaus, tokiu būdu tenkinant ne tik atvykstamojo ir išvykstamojo turizmo keleivių poreikius, tačiau gerinant galimybes verslo partnerystės plėtojimui.