Ar niekada nesvajojote aplankyti Kinijos sostinės Pekino ir pažinti tikro didmiesčio gyvenimo (Pekine gyvena virš 17 milijonų žmonių!)? Jeigu ne – puikus laikas apie tai pagalvoti, o jeigu taip – pakuokitės lagaminus, nes tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Pekiną ir atgal šiuo metu kainuoja vos nuo 349 EUR!

Didelį lėktuvų bilietų išpardavimą organizuoja kompanija Ukrainian International Airlines. Šios akcijos metu lėktuvų bilietai į Pekiną (pirmyn ir atgal), skrendant tiesioginiu skrydžiu, kainuoja vos nuo 349 EUR. Tačiau tai dar ne viskas – kompanija savo rudeninio išpardavimo metu siūlo ir daugiau bilietų su beveik 50 procentų siekiančiomis nuolaidomis nuo originalios bilieto kainos.

Kompanija Ukrainian International Airlines siūlo skristi į Ankarą vos nuo 156 EUR, į Veneciją taip pat nuo 156 EUR, Baku galite pasiekti 221 EUR, Teheraną už 234 EUR, o Almatą už 233 eurus. Taigi, yra iš ko rinktis ir yra ką pamatyti. Jums lieka tik nesnausti ir kuo skubiau kreiptis į kelionių agentūra, kuri prekiauja Ukrainian Airlines lėktuvų bilietais.

Daugiau informacijos galite rasti oficialiojoje Ukrainian International Airlines svetainėje.

ukraine-airlines