Socialiniuose tinkluose pradėjo plisti filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotos, skrydžio iš Škotijos į Tenerifę metu kilusios muštynės. Tuo pačiu, oro linijų „Ryanair“ vykdomo skrydžio metu, kito keleivio filmuotoje medžiagoje matyti kaip du vyrai kumščiais aiškinasi santykius, o šį audringą konfliktą bando suvaldyti kiti tame pačiame lėktuve esantys keleiviai bei įgulos nariai.

Liudininkų teigimu, panašu, kad konfliktas kilo, kai vienas iš muštynių dalyvių netikėtai prisikabino prie moters einančios į tualetą, kuri buvo neapsiavusi batų, komentuodamas, jog jai gali užlipti ant basų kojų. Moters draugas į tokį komentarą reagavo audringai ir mėgino nuraminti vyrą bei pamokyti jį kumščiais.

Kitų keleivių teigimu, prie moters kibęs vyras, kelionės metu buvo išgėręs. Panašu, jog įkaušęs buvo ir moters draugas. Viso to rezultatas – netikėtos muštynės skrydžio metu ir nemalonumai lėktuvui nusileidus, kadangi apie šį incidentą, dar skrydžio metu buvo informuota vietinė policija, tad galiausiai lėktuvui nutūpus Tenerifėje, abu konflikto dalyviai buvo sulaikyti tolimesnei apklausai.