Vienos didžiausių Europos avialinijų „Ryanair“ perspėjo keliautojus, kad ir toliau besitęsiantys oro eismo dispečerių streikai, šių metų vasaros sezonu, gali lemti dar didesnius skrydžių vėlavimus ir atšaukimus, lyginant su praeitais metais. „Ryanair“ rinkodaros vadovas Kenny Jacobsas ketvirtadienį Berlyne aiškino, kad Europoje vykstantys oro eismo kontrolierių streikai neramina bendrovę, kadangi intensyviu vasaros sezono metu streikuojantys darbuotojai gali sukelti daug problemų.

Praėjusią vasarą, oro skrydžio bendrovė “Ryanair”, dėl darbuotojų streikų buvo priversta atšaukti šimtus skrydžių. Negana to pačiame vasaros sezono įkarštyje, avialinijų “Ryanair” lakūnams paskelbus streikus net 7-iose šalyse (Ispanija, Italija, Portugalija, Belgija, Airija, Švedija ir Nyderlandai), bendrovė buvo priversta atšaukti daugiau nei tūkstantį skrydžių.

„Ryanair“ pasiekė abiems pusėms palankų susitarimą su savo darbuotojais, tačiau šiemet, panašu gali kilti kitų problemų, kadangi bendrovė spaudžia Vokietiją ir kitas Europos šalis, kad šios pakeistų savo politiką ir užtikrintų, jog oro eismo kontrolė būtų vykdoma.