Sekmadienį buvo atidarytas tiesioginis reisas Palanga – Minskas. Tai dar vienas naujas maršrutas, kuris leis lietuviams pasiekti Minską ir baltarusiams pasiekti Palangą gerokai paprasčiau. Neabejotina, kad tai labai svarbus maršrutas, kuris turės įtakos tiek keliautojams, tiek ir verslui, kadangi Baltarusijos gyventojai jau seniai pasirinko Lietuvos oro uostus kaip tarpinę stotelę keliaujant į kitus Europos miestus.

Skrydžius iš Baltarusijos sostinės į Palangą vykdys Baltarusios oro skrydžių bendrovė „Belavia“. Skrydžiai į Palangą ir iš jos kol kas vyks vieną kartą per savaitę – sekmadieniais.

Šis maršrutas yra svarbus Lietuvos verslui, kadangi nemažai baltarusių savo atostogoms renkasi Lietuvą ir jos kurortus. Taip pat šios šalies gyventojai, skrisdami į kitus Europos miestus renkasi Lietuvą, kaip pagrindinę savo stotelę pradedant kelionę. Baltarusijoje gyvena virš 8 milijonų žmonių.

Palangos oro uosto vadovybė teigia, kad tai toli gražu ne paskutinis maršrutas, kadangi šiuo metu išnaudojama tik apie pusė oro uosto pajėgumų. Pasak oro uosto vadovo, jie nuolatos bendrauja ir bando pritraukti naujų skrydžių kompanijų į šį pajūrio oro uostą.