Pigių skrydžių kompanija Wizzair pranešė dvi naujienas, kurios gali būti įdomios ir Lietuvos keliautojams. Pirmiausia, kompanija Wizzair šiek tiek keičia įvaizdį, o antra – Wizzair pradeda savo orlaivių parko atnaujinimą.

Kompanija Wizzair savo logotipuose ir visoje savo reklaminėje bei lėktuvų vizualicijose pagrindinę spalva naudojusi rožiną spalvą pereina prie antrosios, solidesnės mėlynos spalvos. Pirmas žingsnis to link, keičiami lėktuvų salonai – anksčiau buvę ryškiai marginti violetine spalva, naujuosiuose orlaiviuose bus apsiūti mėlynomis drobėmis.

Taip pat Wizzair pradėjo savo orlaivių parko atnaujinimą ir pereina prie naujųjų Airbus 321 lėktuvų. Teigiama, kad šie lėktuvai turi gerokai erdvesnį saloną, yra gerokai ekonomiški ir draugiškesni aplinkai. Būtent dėl šių priežasčių vykstant pokyčiams kompanija Wizzair atnaujinusi parką galėsianti pasiūlyti dar pigesnius skrydžius.

Orlaivių parko atnaujinimas yra planuojamas tam tikrais etapais. Per 2018 metus kompaniją turėtų papildyti 30 vienetų AirBus 321ceo, o vėliau bus pereinama prie dar modernesnės orlaivio versijos AirBus 321neo.

Kompanija Wizzair yra Vengrijos kapitalo pigių skrydžių bendrovė, veiklą pradėjusi 2004 metais. Šiuo metu kompanija Wizzair turi 25 bazes Europoje ir skraidina keleivius 420 maršrutų.

wizzair_lektuvas