Nepaisant to fakto, kad per pastaruosius šešerius metus, keleivių pasirinkusių oro skrydžio bendrovę „Ryanair“ skaičius išaugo net iki 80%, o ryanair.com internetinė svetainė tapo bene lankomiausia avialinijų interneto svetaine, šios oro linijos jau 6 metus iš eilės pripažįstamos kaip vienos iš prasčiausių oro vežėjų vykdančių skrydžius iš Jungtinės Karalystės. Tuo tarpu didžiausi Jungtinės Karalystės oro vežėjai „Easyjet“ atsidūrė tik 11-oje, o „British Airways“ 15-oje sąrašo vietose.

Net 70% apklausoje dalyvavusių respondentų nurodė, jog daugiau niekada nesirinks „Ryanair“ avialinijų. Bene didžiausios tokios apklausos priežastys, nulėmusios paskutinę – 19 vietą iš blogiausių avialinijų sąrašo yra tai, kad patys keleiviai nėra patenkinti itin dažnai besikeičiančiomis įlaipinimo ir bagažo taisyklėmis, taip pat keleiviai nėra patenkinti ir paties orlaivio salonu bei maisto ir gėrimų pasiūla skrydžio metu.

Labiausiai viską apsunkina ir tai jog, „Ryanair“ dėl pilotų ir oro uoste dirbančio personalo streikų, kurie vyko 2018 m. atsisakė išmokėti priklausančias kompensacijas keleiviams, kurių skrydžiai buvo sutrikdyti.