Trijuose Lietuvos didžiuosiuose oro uostuose pagaliau prasideda aviacinis vasaros sezonas, kurio metu keliautojams bus siūlomas dar platesnis krypčių pasirinkimas nei įprastai, pradedant nuo svarbių verslo kelionių, užbaigiant – skrydžiais į egzotines, keliautojų pamėgtas šalis.

Nuo šių metų balandžio mėnesio, iš Vilniaus oro uosto bus pradedami vykdyti „Itaka“ kelionių organizatoriaus užsakomieji skrydžiai į egzotiškąjį Madagaskarą. Taip pat planuojami dažnesni skrydžiai „Norwegian Air Shuttle“ oro linijomis į Stokholmą, bei „Turkish Airlines“ kelionės į Stambulą.

Nuo gegužės 1 dienos, iš Vilniaus oro uosto bus pradedami vykdyti Lenkijos oro linijų LOT vykdomi skrydžiai į Londono Sičio oro uostą. Tai labai svarbi kryptis Vilniaus miesto gyventojams – tiek verslo, tiek turizmo prasme. Toks maršrutas – pirmas ES istorijoje, įgyvendinus PSO projektą, kurio metu bendradarbiaujant kartu su valstybės institucijomis, buvo akcentuojama tokio maršruto svarba visai šaliai.

Tačiau naujienos ne tik Vilniaus miesto oro uoste. Nuo šių metų gegužės mėnesio, Kauno mieste taip pat bus pradedami užsakomieji skrydžiai į tokias lokacijas kaip Antalija, Graikijoje esančią Zakinto salą. Nuo birželio mėnesio planuojami nauji skrydžiai į Bulgarijos uostamiestį Varną. Tokie, Kauno oro uoste pirmą kartą vyksiantys užsakomieji skrydžiai bus organizuojami to pačio kelionių organizatoriaus „Itaka“. Pabrėžiama, jog Kauno oro uosto įtraukimas į užsakomųjų skrydžių rinką yra itin svarbus įvykis daugumai Lietuvos keliautojų, mėgstančių išskirtines atostogų kryptis.

Kita vertus, prognozuojama, jog nedideliame Kauno oro uoste gali būti jaučiami keleivių srauto pikai dėl ateityje planuojamų užsakomųjų skrydžių bei perkeltų krypčių iš kitų miestų, tačiau nerimauti neverta – bus imtasi visų reikalingų papildomų priemonių tokiems srautams suvaldyti.

Nuo balandžio 21 d. iš Palangos oro uosto taip pat bus vykdomi naujų krypčių skrydžiai į Vokietijos šiaurės rytuose įsikūrusį – Dortmundą.

Pastebima, jog 2019 m. vasaros sezonas vis dar išlaiko itin pamėgtas ir populiarias kryptis – Graikijoje esančius Atėnų ir Chanija miestus, Korfu salą, Odesą Ukrainoje bei Reikjaviko miestą Islandijoje.