Latvijos oro skrydžių bendrovė „airBaltic“ išplatino pranešimą, kuriame teigia, kad jų kompaniją yra sparčiausiai klientų ratą auginanti bendrovė Baltijos šalyse. Pasak kompanijos pranešimo, kompanija rodo didžiausia augimą tarp regiono vežėjų.

Nors kompanija nurodo, kad „aplenkė didžiausius vežėjus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje“, tačiau nei Lietuva, nei Estija neturi savo vežėjų – estų „Estonian Air“, kaip ir lietuvių „Air Lithuanica“ veikla buvo sustabdyta 2015 metais. Taigi, panašu, kad pateikdami augimo skaičius, latviai konkuruoja tik su savimi.

Bet kokiu atveju, kompanija teigia, kad kompanijos vežamų klientų skaičius liepos mėnesį Lietuvoje išaugo 28 procentais, Latvijoje – 4 procentais ir Estijoje 22 procentais. Žvelgiant į skaičius, akivaizdu, kad „AirBaltic“ perima Lietuvos ir Estijos bankrutavusių vežėjų klientus.

Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Stokholmą, Berlyną, Amsterdamą, Rygą, Taliną. Taip pat bendrovė siūlo naujus tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.