Ne paslaptis, kad keliautojus masina pigesni kelionių pasiūlymai. Svarbu ne tik, tai, kad būtų pasiūlyti lėktuvų bilietai pigiau, tačiau ir kainos mieste, į kurį yra vykstama. Ne paslaptis, kad į Oslą, Kopenhagą kartais galima nuskristi ir už dienos pietų kainą, tačiau ten nuvykus kainos gali pritrenkti. Todėl žemiau jums pateikiame Interail sudarytas sąrašas, kuriame pigūs Europos miestai

sarajevas

1. Bukareštas, Rumunija. Bukarešte meno ir fotografijos mėgėjai tikrai ras ką veikti, mat šis miestas yra pilnas įspūdingų grafiti darbų, o taip pat akį traukią monumentalūs, dideli pastatai. Skaičiuojama, kad turisto diena čia gali kainuoti apie 20 eurų.

2. Krokuva, Lenkija. Senoji Lenkijos sostinė Krokuva leidžia mėgautis itin įspūdingu senamiesčiu, kuriame yra nemažai bohemos dvasia pulsuojančių kavinių ir barų su labai prieinamomis kainomis. Taigi, turisto diena, kupina įspūdžių čia kainuos apie 22 eurus.

3. Sofija, Bulgarija. Bulgariją turistai atranda vis dažniau, tačiau dažniausiai jie lankosi poilsiui skirtose „Auksinėse smiltyse“. Tačiau Bulgarija taip pat turi puikų miestą, sostinę – Sofiją. Čia galėsite aplankyti nemokamus muziejus, pasigerėti miesto architektūra ir net atsigerti natūralaus mineralinio vandens, tiesiai iš šaltinio. Skaičiuojama, kad turisto diena čia gali kainuoti apie 23 eurus.

4. Belgradas, Serbija. Serbijos sostinė Belgradas gali pasigirti gerai išlikusia XVIII a. architektūra. Taip pat čia daugybė vietų, kurios tikrai tiks jūsų atminčiai ir fotoaparato objektyvui. Čia daugybė muzikos ir labai gyva bohemiška dvasia Belgrado bohemos kvartale. Manoma, kad para čia kainuos apie 24 eurus.

5. Sarajevas, Bosnija ir Hercogovina. Miestas yra perpildytas įvairių gražių bažnyčių ir šventyklų, kuriose lankytis galite visiškai nemokamai. Taip pat būdami čia jūs privalote pamatyti senąjį Sarajevo turgų. Skaičiuojama, kad para čia galėtų kainuoti apie 28 eurus.

6. Budapeštas, Vengrija. Verta lipti į pilies kalną – atstumas čia maždaug vienas kilometras, o nuo kalno atsiveria nuostabūs vaizdai. Taip pat už simbolinį mokestį galėsite aplankyti Nacionalinę galeriją, istorijos muziejų ir viešąją biblioteką. Paros kaina šiame mieste – apie 28 eurus.

7. Česky Krumlovas, Čekija. Būnant čia pakanka tiesiog vaikščioti po miestą tam, kad pasigautumėte puikių įspūdžių. Turistai mėgsta lankyti pilių žiedą, o viešbučiai ir hosteliai siūlo nemokamus gėrimus. Maža to, maistas čia yra labai pigus. Paros kaina čia siekia apie 28 eurus.

8. Varšuva, Lenkija.
Varšuvoje yra daugybė muziejų, o kai kurie jų yra nemokami tam tikromis savaitės dienomis. Čia taip pat yra ir trys nemokami paplūdimiai, kuriais galėsite nemokamai pasimėgauti, jei čia viešėsite šiltuoju laikotarpiu. Para šiame mieste turistui kainuos apie 29 eurus.

9. Istambulas, Turkija. Šio miesto didžiausias privalumas yra tas, kad jis yra ten, kur susikerta Rytų ir Vakarų civilizacijos ir tuo pasakyta viskas – čia susipina dvi šios kultūros, todėl įspūdis būnant šiame mieste yra tikrai didelis. Čia rasite daug spalvingų, egzotiškų pastatų, kurie tikrai ilgam išliks jūsų atmintyje. Para čia gali kainuoti apie 30 eurų.

10. Zagrebas, Kroatija. Bene įdomiausia vieta šiame mieste – Sudaužytų širdžių muziejus, kuris yra didingas ir tragiškas tuo pačiu metu. Netoliese esantis turgus, išsiskiriantis raudonai lietsargiais, pasiūlys ne tik užkąsti šviežių produktų, bet ir pasiūlys puikių įspūdžių. Para čia gali kainuoti apie 30 eurų.