Šiandien mes dalinsime patarimus tiems, kas pakuoja lagaminus. Bagažas kelionėje yra vienas svarbiausių elementų, kadangi jame turi tilpti tie daiktai, kurie mums padeda gyventi įprastą gyvenimą net būnant toli nuo namų. Žemiau pateikiami patarimai jums padės tinkamai susipakuoti savo bagažą ir keliauti lengviau.

Ko daryti nereikėtų?

bagazas_pakavimas

1. Pusės daiktų, kuriuos pakuojatės jums nereikia. Mažiau daiktų – daugiau pinigų. Daugelį dalykų, kuriuos vežatės savo lagaminuose galite labai nebrangiai įsigyti būdami svečioje šalyje. Taip sutaupysite pinigų registruoto bagažo kiekiui ir už tą pačią sumą galėsite įsigyti pačius būtiniausius daiktus, kurių gali prireikti kelionėje, pavyzdžiui šukas, antirespirantą ir kt.

2. Nepalikite savo lagaminuose tuščių erdvių.  Išnaudokite visas erdves savo lagaminuose. Panaudokite kiekvieną tuščią erdvę, kiekvieną kišenę užpildykite būtinais daiktais ar aksesuarais.

3. Nepalikite mažesnių daiktų tvarkingai nesupakavę. Pakuokite į dėžutes. Kiekvienas mūsų yra matęs dėžutes, kurių pagrindinė paskirtis – maisto gabenimas į darbą ar panašiai. Tačiau šios dėžutės gali būti ypatingai naudingos kelionėje. Į jas galite susidėti įvairius smulkesnius daiktus ar aksesuarus, kurie būdami atskirai ir nesupakuoti užimtų daug vietos.

O dabar apie tai, kas gali praversti pakuojant lagaminus

1. Į kelionę pasiimkite akių dangtį ir ausų kamštukus. Šie maži pagalbininkai gali labai praversti tiek lėktuve, tiek ir viešbutyje. Kokybiškas poilsis kelionėje yra nepaprastai svarbu.

2. Keliaudami ne į vieną tašką, strateguokite lagamino pakavimą. Piramidė yra labai tinkamas dalykas tuomet, kuomet jūs keliaujate į kelias vietas. Apačioje turėtų būti drabužiai ir daiktai, kurie reikalingi galutiniame taške. Na, o viršuje daiktai, kurių prireiks greičiausiai.

3. Dalinkite daiktus per kelis lagaminus. Jeigu keliaujate dviese, padalinkite savo daiktus per lagaminus – kiekvienam lagamine puse daiktų turėtų būti vieno, o puse – kito keliautojo. Toks pakavimas padės sumažinti nuostuolius ir išgyvenimus jeigu kas nors pasimes ar bagažo dalis užsilaikys.

4. Įsidėkite elektros šakotuvą (liaudyje neretai vadinamą trišakiu). Kaip taisyklė, viešbučiuose būna labai mažai lizdų krovimui, o jums po dienos gali tekti krauti daug prietaisų vienu metu. Todėl išmintinga pasirūpinti šakotuvu, kad viską įkrautumėte vienu metu, patogiai ir greitai.