Ryanair skrydžiai

Ryanair skrydžiai

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ pranešė apie pasikeitimus perkant registruotą bagažą. Nuo šiol skrendant šios aviakompanijos lėktuvais nebebus skirtumų tarp to, kuriuo sezono metu keliaujate, o registruoto bagažo kaina priklausys nuo skrydžio trukmės.

Skrendant „Ryanair“ kompanijos lėktuvais, registruoto bagažo kainos bus skirstomos nebe sezonais, o pagal jo trukmę. „Ryanair“ taikys dviejų trukmių kainodarą. Keleiviai, skrendantys iki dviejų valandų už bagažą mokės mažiau, o tie keleiviai, kurie skrenda kiek toliau, t.y. virš trijų valandų, turės mokėti kiek didesnį mokestį už savo bagažo vienetus.

Svarbu paminėti ir tai, kad registruoto bagažo kainos yra mažesnės perkant internetu, o užsisakant bagažą telefonu arba oro uoste teks mokėti papildomą dešimties eurų mokestį.

Keleiviai, norintis gabenti registruotą bagažą skrydyje, kurio trukmė neviršija dviejų valandų turės mokėti 15 eurų mokestį už bagažą iki 15 kg. ir 25 eurų mokestį, jeigu norės gabenti, jeigu registruotas bagažas sieks 20 kilogramų.

Keleiviai, kurie norės kartu gabenti registruotą bagažą skrydyje iki 3 valandų, už jį turės mokėti: 25 eurus, jeigu jis neviršys 15 kilogramų ir 35 eurus, jeigu jis neviršys 20 kilogramų.

Skrydžiams, viršijantiems tris valandas taikomi mokesčiai: 40 eurų už bagažą iki 15 kilogramų ir 50 eurų, jeigu registruotas bagažas siekia 20 kilogramų.