Lėktuvų bilietai į Norvegiją

lėktuvų bilietai į NorvegijąLietuvius domina lėktuvų bilietai į Norvegiją ne šiaip sau. Labai daug žmonių, dėl įvairių priežasčių išvyko į šią ekonomiškai labai stiprią šalį dirbti – vieni trumpam, kiti ilgesniam, o treti – visam laikui. Kitiems Norvegija – tai pasakiško grožio šalis, žavinti savo kalnais ir nuostabiais kitais gamtos vaizdais. Dar kiti, dažniausiai ekstremalai, čia važiuoja ieškoti nuotykių – lipti į kalnus, plaukioti ir žvejoti. Norvegija tai nuostabi šalis, kurią aplankyti nors kartą gyvenime yra būtina.

Būtent dėl viršuje nurodytų priežasčių – lėktuvų bilietai į Norvegiją yra labai paklausūs. Maža to, dėl to, kad šioje šalyje pragyvenimo lygis yra ypatingai aukštas – skrydžiai į šią šalį yra tikrai pigus. Nenustebkite, jeigu nesunkiai rasite skrydžių, kurių kaina bus 9 eurai – skristi į šią šalį tikrai pigu.

Iš Lietuvos vyksta reguliarieji skrydžiai į Oslą, Bergeną, Stavagnerį, Trondeheimą ir kitus Norvegijos miestus. Į didžiuosius Norvegijos miestus nuolatinius reguliariuosius skrydžius vykdo pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“, „Wizzair“, ir „Norvegian Air Shutle“.

Informacija apie Norvegiją.

Norvegija yra karalystė. Šioje šalyje gyvena daugiau nei penki milijonai žmonių. Didžioji dauguma gyventojų yra etniniai norvegai. Tačiau šalį kasmet papildo nemažai emigrantų iš įvairių Europos ir kitų žemyno šalių, kurie gana šaltoje šalyje ieško savo laimės.

Dauguma šalies gyventojų yra liuteronai. Skaičiuojama, kad čia jų yra apie 77 procentai. Ženkliai mažesnę grupę sudaro protestantai ir tik vienas procentas gyventojų yra Romos katalikai.

Šalis nepriklauso Europos sąjungai ir turi savo valiutą – Norvegijos kronas. Apskritai, kalbant apie ekonominę gerovę Norvegija yra viena pirmaujančių šalių Europoje pagal šį rodiklį. BVP dalis tenkanti gyventojui yra 53 470 JAV dolerių, o tai yra beveik penkis kartus daugiau, nei tenka Lietuvos gyventojui. Dėka itin stiprios ekonomikos šalyje yra labai stipri socialinė politika ir valstybės rūpyba dosniai pasiekia visus, kuriems jos prireikia.

Stipria ekonomika pasižyminti Norvegija nepasižymi itin geru oru ir čia vyrauja gana drėgnas oras. Temperatūrų svyravimai čia dideli, tačiau karščio čia nerasime. Vasaros dažniausiai trumpos ir lietingos, o žiemą temperatūra vietomis nukrenta iki -40 laipsnių.

Norvegija pasižymi ir pasakiškais gamtos vaizdais – daugybė įvairaus dydžio ežerų ir ežerėlių, kalnai ir Norvegijos vizitinė kortelė – fiordai. Fiordai tai įlankos, kurias suformavo ir paliko atsitraukiantys ledynai. Jie pasižymi unikaliu paviršiumi ir net vandens, plytinčio juose spalva, savita augmenija ir kt.

Miestai į kuriuos skrendama dažniausiai.

Oslas – tai Norvegijos sostinė. Tai kartu ir pats didžiausias Norvegijos miestas, kuriame gyvena apie vienuolika procentų visų Norvegijos gyventojų. Oslas yra ne tik finansinis šalies centras, tačiau ir didelį kultūrinį paveldą turintis miestas.

Bergenas yra antras pagal dydį Norvegijos miestas, kuriame gyvena apie 250 000 žmonių. Tai Norvegijos ekonomikai labai svarbus miestas, kadangi čia yra labai svarbus transporto centras.

Stavagneris tai nedidelis, vos šimtą vienuolika tūkstančių gyventojų turintis Norvegijos miestas.