Lėktuvų bilietai į Kopenhagą

Lėktuvų bilietai į Kopenhagą išties paklausūs – tiek dėl daugybės žmonių, kurie gyvena ar mokosi Danijos sostinėje, o taip pat į šį miestą smarkiai vilioja ypatingai mažos skrydžių kainos, kurios neretai nesiekia net dešimties eurų.

Daugelis žmonių iš Lietuvos, gyvenančių Kopenhagoje yra čia atradę asmeninę laimę, dirba arba mokosi. Ypatingai patrauklus šis miestas studijuojantiems, kadangi čia yra labai lanksti studijų sistema ir ši valstybė labai smarkiai remia mokslo šioje šalyje siekiančius žmones. Nemažiau Kopenhaga patraukli ir darbo čia atžvilgiu, kadangi atlyginimai čia yra gana dideli.

Pati Kopenhaga yra Danijos karalystės sostinė ir didžiausias jos miestas. Kopenhagoje gyvena beveik 600 tūkst. žmonių (591 000 tūkst.) ir miestas yra labai tankiai apgyvendintas, kadangi čia viename kvadratiniame kilometre gyvena net 6702 žmonės (palyginimui – Vilniuje šis skaičius yra apie 1400 žmonių).

Išties Kopenhaga yra visos Danijos ekonomikos ir kultūros širdis. Čia yra sutelkta apie 40 procentų visos šalies pramonės. Labai smarkiai išvystyta chemijos, maisto, laivų gamybos, elektrotechnikos ir kt. pramonė. Maža to, čia yra net keturi universitetai, kuriuose mokosi tiek patys danai, tiek ir daugybe atvykusiųjų iš kitų šalių.

Kopenhagos oro uostas yra didžiausias visame Šiaurės šalių regione. Čia tarp visų kitų kursuoja ir lėktuvai skrendantis iš Lietuvos ir į Lietuvą ir jų yra tikrai nemažai, todėl norėdami pasiekti šį miestą su problemomis susidurti neturėtumėte.

Deja, tačiau į šią sostinę pigių skrydžių bendrovė „Wizzair“ neskraido. Tačiau tai nėra didelė bėda tiems, kurie nori pasiekti Kopenhagą, kadangi čia skrenda kompanija „Ryanair“. Tiesa, ši kompanija skrydžius į Kopenhagą vykdo tik iš Kauno oro uosto. Tačiau skrydžiai yra vykdomi kiekvieną dieną. Ir lėktuvų bilietai į Kopenhagą yra tikrai pigūs – juos įsigyti galite nuo 8 eurų.