Lėktuvų bilietai į Ispaniją

Lėktuvų bilietai į IspanijąŠiluma, nuostabi ir įdomi gamta, įdomūs žmonės ir daugybė dalykų, kuriuos galima veikti Ispanijoje – tai pagrindinės priežastys, kodėl lėktuvų bilietai į Ispaniją yra tokie paklausūs ir trokštami. Vieni žmonės čia vyksta padirbėti, kiti – nori pažinti šią nuostabią šalį, jos žmones ir kultūrą, o treti pasimėgauti nuostabiai atostogoms tinkančiu šios šalies klimatu. Dėl šių priežasčių ši šalis yra taip mėgstama keliautojų, kurie turi daugybę tikslų, o bilietai šia kryptimi nėra patys pigiausi.

Į Ispaniją, kaip vieną turistų labiausiai lankomų šalių ir Lietuvos vyksta tikrai daug skrydžių. Populiariausios kryptis, kuriomis ir skrenda daugiausiai žmonių yra siūlomos pigių skrydžių bendrovių, tačiau tai nereiškia, kad šio mažo Europos stebuklo nepasieksite ir brangesnėmis skrisdami avialinijomis.

Kalbant apie pigių skrydžių oro bendroves, tiek kompanija „Ryanair“, tiek ir kompanija „Wizzair“ skraidina į pagrindinius ir lankomiausius šios šalies miestus ir kurortus – Madridą, Barseloną, Alikantę, Maljorką.

Vengrijos pigių skrydžių oro bendrovė „Wizzair“, deja, tačiau skraidina tik į Barseloną. Į šį miestą kompanija vasaros metu vykdo tris kartus – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Žiemos sezono metu kompanija skraidina du kartus – antradieniais ir ketvirtadieniais.

Kur kas didesnis skrydžių pasirinkimas skrendant su pigių skrydžių bendrove „Ryanair“. Ši kompanija siūlo skristi į Madridą ir Barseloną iš Vilniaus, o iš Kauno siūlo keliauti tiems, kas vyksta atostogauti, kadangi iš Kauno galima nuskristi į Maljorką ir Alikantę, miestus, kurie labiausiai vertinami būtent turistų.

Kompanija Ryanair iš Vilniaus į Madridą skraidina tris kartus per savaitę – trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Į Barseloną vasaros metu galėsite skristi tris kartus – trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. O žiemos metu – tik du kartus – trečiadieniais ir sekmadieniais.

Norėdami pasiekti Madridą iš Vilniaus galėsite skristi tris kartus – trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.

Kurortinės kryptis, kurias galite pasiekti skrisdami iš Kauno oro uosto Alikantė ir Maljorka yra pasiekiamos tokiu grafiku: į Alikantę Ryanair skraidina tik vasaros metu (iki 10 29) ir skrydžius vykdo tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Į Maljorką galima skristi du kartus per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais.